Wczytuję dane...

Szlafroki męskie

Męski szlafrok to niezwykle użyteczna rzecz. Najbardziej kojarzące się wszystkim jego zadanie to otulenie mokrego ciała po prysznicu, czy kąpieli. Jednak szlafrok może posłużyć także do leniwej niedzieli, świetnie nada się do domowych, drobnych obowiązków. Ogrzeje nas także w zimowy wieczór, czy mroźny poranek. Szlafrok to ubranie, które zawsze mamy pod ręką, możemy zarzucić na nagie ciało, ponieważ wykonany jest zawsze z doskonałych materiałów, jest bardzo miły i przytulny dla skóry oraz również ogrzeje nas w zestawie z męską pidżamą do spania.

Czytaj więcej...

Stylowe cienkie szlafroki męskie

Co zaskakujące szlafrok męski nie jest zbyt popularnym elementem garderoby wśród mężczyzn. Większość z nich nie widzi potrzeby i zastosowania na co dzień tego ubrania. Jednak jeżeli przyjrzymy się bliżej, to łatwo jest się przekonać, że szlafrok męski może sprawdzić się w wielu sytuacjach i być bardzo pomocny. Należy tylko wiedzieć jak wybrać odpowiedni szlafrok, aby wyglądać męsko i stylowo, nawet w sytuacji gdy wychodzimy po prysznicu. Nabywając szlafrok powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to z jakiego materiału jest uszyty i wiedzieć w jakim celu będziemy do używać. Czy będzie on nam służyć za ręcznik, czy tylko okrywać ciało podczas wieczorów?

Ciepłe szlafroki męskie

W drugim przypadku warto również zwrócić uwagę na porę roku. W lato i wiosnę sprawdzą się szlafroki z bawełny, a w te zimniejsze okresy roku lepsze będą materiały typu frota, czy welur. Modele najlepsze po prysznicu, to te wykonane z chłonących materiałów, dodatkowo mogą posiadać mikrowłókna, które podbijają funkcję chłonięcia wody. Szlafroki, które mają pełnić funkcję ręcznika, najlepiej aby były długie oraz dodatkowo warto zwrócić uwagę na elementy typu kaptur czy kieszenie, które zwiększą funkcjonalność ubrania.

Większość mężczyzn uważa, że przebywając w zaciszu domowym nie trzeba zwracać uwagi na ubiór i można wybrać pierwszy lepszy szlafrok. Jednak skoro już się na to decydujemy warto zrobić to dobrze i odpowiednio dobrać model do swojej sylwetki. Panowie lubią kiedy ich partnerka po domu nosi ładną bieliznę i satynowy szlafrok, więc czemu nie działać tak samo będąc mężczyzną?

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe