Wczytuję dane...

Strój uczennicy

Niegrzeczna uczennica to postać, która wyjątkowo często pojawia się w różnych fantazjach erotycznych. Jest ona tak pociągająca między innymi dlatego, że łączy w sobie przeciwieństwa – z jednej strony jest niewinna, a z drugiej kusząca. Z jednej strony nieświadoma, a z drugiej – celowo flirtująca. Wszystko to powoduje, że seksowny strój uczennicy to jedno z najczęściej wybieranych przebrań erotycznych.

Czytaj więcej ...

Dlaczego tak chętnie wybieramy strój niegrzecznej uczennicy?

Strój niegrzecznej uczennicy potrafi zadziałać na wyobraźnię, ponieważ doskonale nadaje się do włączenia do gry miłosnej, w której kluczowe role odgrywają uległość i posłuszeństwo. W końcu między nauczycielem a uczennicą panuje relacja władzy, która sprawia, że od psotnej podopiecznej można wiele wymagać. Jednak z drugiej strony uczennica jest przecież niegrzeczna i wcale nie musi respektować poleceń swojego nauczyciela. Wprost przeciwnie, może go podpuszczać i wodzić za nos. Ta dwuznaczność potrafi naprawdę rozpalić zmysły. Warto przekonać się o tym na własnej skórze, kupując tego typu bieliznę erotyczną. Strój uczennicy z pewnością doda relacji sporo pikanterii.

Co dokładnie składa się na ten zestaw bielizny? To zależy od wariantu. Z pewnością nie może się on jednak obyć bez krótkiej spódniczki, która kusząco odsłania nogi, a może nawet i fragment pośladków. Nieodłączne są również seksowne podkolanówki podkreślające pozorną niewinność, a także szpilki. Jeśli zaś chodzi o górę, to zakładana jest na nią zazwyczaj koszulka lub koszula równie krótka co spódniczka. Ważne, by odsłaniała ona sporą część dekoltu – w końcu to właśnie w taki sposób niegrzeczna uczennica zabiega o to, żeby mimo słodkiej niewiedzy zyskać jak najlepszą ocenę. Wyjątkowo rozgrzewającym zmysły elementem stroju uczennicy jest jednak nie tyle sama koszula, ile sposób, w jaki się ją zakłada. Bardzo seksownie wypada zawiązywanie jej na supeł. Jest to nieco niedbałe, co znakomicie podkreśla krnąbrność filuternej delikwentki.

Czy tylko ubrania są ważne?

Do stroju niegrzecznej uczennicy należy również dobrać odpowiednie dodatki. To właśnie one dodają temu erotycznemu przebraniu prawdziwy smaczek. Nieposłuszna podopieczna może mieć na szyi zawiązaną muszkę bądź krawat. Ten ostatni szczególnie dobrze prezentuje się wtedy, kiedy opada na odsłonięty dekolt. Nikt jednak nie powiedział, że niegrzecznych myśli nie może mieć również kujonka. W takim wariancie erotycznemu przebraniu mogą towarzyszyć okulary. Szczególnie dobrze prezentują się te z dużymi oprawkami. I wreszcie niegrzeczna uczennica nie może się obyć bez frywolnej fryzury. Do jej uczesania z pewnością przydadzą się gumki czy opaski.

Ponieważ poszczególne komplety stroju niegrzecznej uczennicy mogą się różnić elementami, dostępne są w zróżnicowanych cenach. W naszym sklepie możesz znaleźć przegląd wielu modeli, z których na pewno jakiś Ci się spodoba. Zapraszamy do zakupów i zachęcamy do podzielenia się opinią po wypróbowaniu seksownego stroju niegrzecznej uczennicy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe