Wczytuję dane...

Seksowne rajstopy erotyczne

Standardowe rajstopy są bardzo często wybieranym przez kobiety elementem garderoby. Dopełniają stylizację, nadają w zależności od upodobań blask bądź matowe wykończenie nodze. Są niezwykle funkcjonalne, ale przez to zupełnie zwykłe i niewyróżniające się. Sexy rajstopy są nowym wymiarem wygody i elegancji. Dodadzą pikanterii w Twojej sypialni, a Ty będziesz posiadaczką mocniejszej artylerii, by na nowo uwieść swojego faceta. Podkreślają atuty, a co się z tym wiąże - nadają pewności siebie.

Czytaj więcej...

Rajstopy damskie erotyczne

Dzięki różnorodnym krojom, wykorzystany materiałom i wykończeniu wrażenia wywoływane przez seksowne rajstopy mogą być zupełnie różne. Wybór ograniczają jedynie Twoje upodobania oraz poziom odwagi. Dostępne są modele zarówno z tradycyjnej siateczki, jak i te przypominające kabaretki. Seksowne rajstopy dla kobiet posiadają przeróżne wycięcia, koronki, wzorki, a także wiele różnych wersji kolorystycznych i rozmiarów.

Nuda w sypialni?

Jeśli do Twojej sypialni wkradła się nuda, to możesz spróbować poeksperymentować z dodatkami takimi jak sexy rajstopy. Pomogą wzbudzić pożądanie u Twojego mężczyzny i wprawić oboje w intymny nastrój. Mimo swojej fikuśności mogą być stosowane także pod spódnicę czy sukienkę, gdyż zyskując nowe zastosowanie, nie tracą funkcjonalności.

Niespodzianka na później

Pożądanie Twojego partnera podczas wyjścia sprawi, że rozgrzeje go do czerwoności. Kiedy wreszcie znajdziecie się sami, nie będzie trzeba dbać o dodatkową, długotrwałą grę wstępną. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że pod ubraniem te seksowne rajstopy wyglądają niepozornie. Pokazuje to doskonale, że najskrytsze wdzięki dostępne są jedynie dla wybranych. Twój mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, co znajduje się pod tkaniną i nie będzie mógł się doczekać, kiedy do tych stref dotrze.

Przebieranki w sypialni

Seksowne rajstopy sprawdzą się także w sypialniach par, które lubią przebieranki. Mnogość fasonów, kolorów i wycięć pozwoli wam odegrać najrozmaitsze scenki, a pożądanie oraz wiążąca się z nim przyjemność w Waszej sypialni sięgną zenitu.

Zmysłowość osiągalna za sprawą odpowiednich materiałów

Bez względu na Twój temperament, sposób życia czy doświadczenie seksualne seksowne rajstopy powinny być elementem must-have w Twojej szafie. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz miała ochotę po nie sięgnąć.

Jeśli jesteś szarą myszką i nie masz przekonania co do odważnych wycięć czy drapieżnych krojów, dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na coś bardziej klasycznego. Doskonale sprawdzą się rajstopy imitujące pończochy. Ten niezwykle wygodny model sprawi, że nie będziesz miała problemu z osuwającym się materiałem, ale nadal będziesz się czuła niezwykle seksownie. Z powodzeniem będziesz mogła ubrać je także pod spódniczkę czy inny wyjściowy element garderoby.

Jeśli jednak nie boisz się pokazywać swoich atutów, dostępne są modele o odważnych krojach i różnej wielkości otworach w okolicach miejsc intymnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do przeniesienia Waszego życia seksualnego w inny wymiar rozkoszy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe