Wczytuję dane...

Nasutniki

Kiedy zbliża się wyjątkowa okazja, należy się do niej odpowiednio przygotować. Chcąc zaimponować swojemu partnerowi często spogląda się z nadzieją w stronę bielizny erotycznej, i dobrze! Bielizna erotyczna różnego rodzaju już od setek, jak nie tysięcy lat cieszy się popularnością. Dlaczego? Ponieważ zostawia nutkę tajemnicy. Nie podaje wszystkiego na tacy, tylko objawia się jako gustowne opakowanie pięknego prezentu. A jeżeli chcesz taki prezent zrobić swojemu partnerowi – jesteś w idealnym miejscu.

Ta kategoria zawiera wszelkiego rodzaju nasutniki. Jeżeli nie wiesz co to jest – jak sama nazwa wskazuje – są to nakładki, których celem jest zasłonięcie sutków. Mają one różne zastosowania, nie tylko erotyczne. Nasutniki zyskały swoją największą popularność. dzięki cieszących się zainteresowaniem w latach 20 dwudziestego wieku burleskom i kabaretom. Kobiety mogły pokazać dużo ciała, nie łamiąc przy tym żadnego prawa. Bardzo przydatną cechą nasutników jest stosowanie ich w przypadku sukienek, które nie powinny być łączone ze stanikami. Również na wakacjach, kiedy spędza się dużo czasu na plaży, owe naklejki pozwalają na opalenie piersi bez charakterystycznych, białych śladów stanika, bez konieczności eksponowania swoich sutków. Obecnie organizuje się wiele protestów, gdzie kobiety chcąc dowieść swoich racji tworzą nagie protesty. Nasutniki naklejają, aby zapobiec ewentualnym oskarżeniom o publiczne zgorszenie. Do najpopularniejszych rodzajów nasutników należą naklejki w kształcie „iksów” lub serduszek.

Znajdziesz tutaj gustowne nasutniki o różnych kształtach i kolorach. Pozwoli Ci to urozmaicić grę wstępną i jeszcze bardziej rozpalić wyobraźnię Twojego partnera. Mogą się także przydać jako elegancki element ozdobny gustownego stroju erotycznego. Znajdziesz na przykład nasutniki okrągłe, przypominające znak karetki, a więc idealnie nadadzą się do zabaw tematycznych, gdzie wchodzisz w rolę pielęgniarki bądź sanitariuszki. Naklejki na sutki pełnią nie tylko funkcję zakrywającą, ale też upiększającą, co udowadnia model KALLEA firmy Anais. Jest to produkt stworzony z gustownych, małych, czarnych kamyczków ułożonych na bazie „śnieżynki”, z pustym miejscem w samym środku, a więc nie zakrywają całych sutków. Można znaleźć również standardowe nasutniki w kształcie litery „x” w różnych kolorach, a także wiele okrągłych, posiadających w dodatku gustowne frędzle. Kupując produkty z pewnego źródła masz gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe