Wczytuję dane...

misso

Misso to znany producent bielizny, przede wszystkim erotycznej. Marka zajmuje się głównie produkcją oraz sprzedażą seksownych rajstop i pończoch. Na polskim rynku pojawiła się stosunkowo niedawno, jednak podbiła serca kobiet swoimi nietuzinkowymi produktami.

Rajstopy Misso są niezwykle kobiece, wygodne i trwałe, a przy tym wcale nie różnią się znacznie cenowo od produktów innych marek. Są gwarancją seksownego wyglądu i komfortu, a co za tym idzie - dobrego samopoczucia i wzrostu pewności siebie. Atutem produktów Misso jest także ich różnorodność - rajstopy i pończochy oferowane są w różnych kolorach i wzorach. To oryginalna bielizna dla kobiet, które doceniają swoje ciało i chcą zadbać o jego doskonałą prezencję.

Pończochy produkowane przez Misso są samonośne, co czyni ich użytkowanie wygodniejszym i bezproblemowym. Zarówno rajstopy, jak i pończochy oferowane przez tę markę mają różne grubości, jednak najczęściej jest to 20 DEN. Materiał, z którego wykonywana jest bielizna Misso, cechuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu można mieć pewność, że produkt posłuży przez długi czas. Sprawia, że nogi zdają się smuklejsze, a do tego jest niezwykle przyjemny w dotyku.

Produkty posiadają także niewidoczne wzmocnienie palców - wygląda to dyskretnie, a jednak w pozytywny sposób wpływa na trwałość bielizny i wygodę jej użytkowania. Elastyczność cechująca bieliznę Misso sprawia, że jest ona odpowiednia dla kobiet o różnych gabarytach. Silikonowy pasek wykorzystany w niektórych modelach rajstop znacznie podnosi komfort ich noszenia, natomiast widoczny połysk bielizny jest kolejnym pozytywnym aspektem wizualnym.

Erotyczne rajstopy Misso są dostępne zarówno w wersji tradycyjnej, jak i posiadającej gładko wykończone wycięcie intymne. Wycięcie to sprawia, że nawet podczas zbliżenia z partnerem można mieć na sobie rajstopy, które dzięki swojemu seksownemu, kobiecemu wyglądowi oraz jedwabistej, elastycznej strukturze pozwolą poczuć się pewnie i pociągająco. Produkty oferowane przez Misso mogą więc służyć jako bielizna przeznaczona do chodzenia na co dzień, lecz także jako specjalny element stroju erotycznego, który zapewni niezwykle kobiecy i pociągający wygląd podczas wyjątkowych okazji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe