Wczytuję dane...

Koszule nocne

Wiemy, że każda kobieta jest inna i ma inne upodobania między innymi w zakresie ulubionej garderoby. Dlatego trudno jest przygotować taki asortyment produktów, aby był dopasowany do potrzeb każdej klientki. Nam się to jednak udało. Oferujemy bowiem w naszym sklepie damskie koszule nocne w setkach różnych modeli.

W naszym asortymencie znajduje się tego typu bielizna damska zarówno jedno- jak i dwuczęściowa. Dostępne są wzory luźne, ze śmiesznymi nadrukami, a także zmysłowe, podkreślające kobiece kształty. Można wybierać także piękne i delikatne komplety w różnych kolorach, najczęściej wybieranych przez panie – białym, różowym, szarym czy czerwonym.


Proponowane przez nasz sklep internetowy koszulki nocne pochodzą od renomowanych producentów, w tym między innymi Lupo Line, Gorteks, Italian Fashion, Gorsenia czy Dobranocka.

Abyś mogła wybrać dopasowany dla Ciebie model i rozmiar, przy każdym produkcie umieściliśmy bogatą, realną galerię zdjęć, jak również tabelę wymiarów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz odpowiedni produkt.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

HALKA TORA

89,20 PLN

HALKA PIA

89,20 PLN

HALKA PERI

89,20 PLN
    Magiczna Bielizna na Facebooku
    Bony podarunkowe