Wczytuję dane...

Kostiumy jednoczęściowe

Pływacka moda - czyli jak czuć się świetnie i bezpiecznie podczas sportów wodnych

Podczas uprawiania sportu niezwykle istotne jest to, jak czujemy się w naszej odzieży, ale również bieliźnie. Wszystko musi być wygodne, dawać nam poczucie komfortu oraz świadomość bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest czuć, że w żadnej, nawet najbardziej skomplikowanej pozycji, odzież nie zawiedzie nas i będziemy cały czas odpowiednio zakryci. Pod tym względem najbardziej wymagamy od strojów kąpielowych. Są one na basenie jedynym naszym okryciem i nikt nie chciałby, aby zsunął się z ciała. Dlatego tak ważne jest, aby dobrać odpowiedni rozmiar kostiumu kąpielowego, ale zważyć również na jakość materiałów, z jakiego jest wykonany. Na tej stronie znajdziesz, doskonałe dla każdej sylwetki, kostiumy jednoczęściowe marki GWINNER, kostiumy kąpielowe EWLON oraz stroje jednoczęściowe od AVA. W każdym z nich możesz poczuć się wyjątkowo i profesjonalnie. Zapewniają one komfort ruchu podczas sportu, są wykonane z wytrzymałych materiałów oraz modelują sylwetkę.

Niezawodne na długo

Stroje kąpielowe narażone są na nieustanne działanie chloru, który stosuje się na basenie. Korzystając z kostiumów kąpielowych odpornych na działanie tego środka chemicznego, możesz być pewna, że wytrzyma on wiele wodnych treningów oraz wycieczek nad naturalne zbiorniki wodne. Twój ulubiony strój kąpielowy, pozostanie niezniszczony przez bardzo długi czas. Sportowy look

Kostium kąpielowy jednoczęściowy to wybór przede wszystkim dla osób, które pragną wyglądać profesjonalnie na basenie. Są one bardzo wygodne dla kobiet, które obawiają się, że przy zbyt silnym wysiłku fizycznym, strój dwuczęściowy zsunie się z ich ciała. Można je bardzo szybko założyć, są właściwie niezauważalne pod odzieżą, dlatego na basen można wybrać się już przebranym w kostium. Zasłonięty dekolt, zabudowany aż pod szyję, zapewnia komfort psychiczny użytkowniczce stroju. W takim stroju można bez obaw wykonywać skoki do wody lub też płynąć bardzo szybko każdym stylem pływackim, bez jakiejkolwiek obawy. Jeżeli więc zastanawiasz się, jaki strój kąpielowy będzie najlepszy do uprawiania sportu - wybór jednoczęściowego kostiumu kąpielowego będzie dla Ciebie najlepszy.

Zakryjmy brzuszek

Wiele kobiet nie czuje się komfortowo na basenach w strojach bikini. Na całe szczęście, dzięki strojom jednoczęściowym, mogą całkowicie pozbyć się swoich obaw. Kostiumy jednoczęściowe doskonale zakrywają brzuszki, a przy okazji modelują talię. Dzięki nim można zyskać pewność siebie, wartą o wiele więcej niż piękne ciało i z przyjemnością zadbać o naszą przyszłą formę uprawiając sporty wodne. Każda Pani znajdzie tu coś dla siebie, od strojów bardziej zabudowanych, do odkrytych dekoltów, podkreślających kobiecy kształt i nadających się nawet na plażę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe