Wczytuję dane...

Historia rajstop i pończoch sięga XI wieku, a w obecnie znanej formie pojawiły się w XVI w. Jednak swoją popularnością cieszyły się w tamtych czasach jedynie wśród męskich przedstawicieli arystokracji. Chociaż te elementy garderoby są z nami już od kilkuset lat, dopiero w XX wieku nastąpił swoisty przełom i zaczęto produkować je głównie z myślą o kobietach. Zainteresowanie nimi w ostatnich latach nieustannie wzrasta, a producenci prześcigają się w jakości oferowanych artykułów.

Szukając wysokogatunkowych wyrobów pończoszniczych, warto zwrócić uwagę na produkty firmy Knittex. To polskie, pokoleniowe przedsiębiorstwo działa od 1982 roku dzięki założycielowi, Krzysztofowi Szarskiemu. Chociaż zaczęło się od męskich koszulek polo w oliwkowym odcieniu w zielone, skośne pasy, które podbiły serca polaków, profil firmy z czasem uległ całkowitej zmianie, skupiając się na zaspokajaniu kobiecych potrzeb, zapewnieniu im wygody, elegancji i podkreśleniu wdzięków.

Czytaj więcej...

Dzięki swoim działaniom i aspiracjom założyciela firma mogła prężnie się rozwijać i trwać do dzisiaj, ponad 35 lat. Spore doświadczenie i okres trwania na rynku sprawiają, że cieszy się ona wielką popularnością i zyskała wciąż powiększające się grono wiernych, zadowolonych klientów. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć bogaty wybór skarpetek i rajstop Knittex dostosowanych do różnorakich potrzeb. Każdy produkt cechuje się wysoką jakością i starannością wykonania. Producent wykorzystuje zaawansowaną, nowoczesną technologię, która zapewnia komfort noszenia produktów polskiej marki. Materiały, z których wykonuje się rajstopy, są trwałe, niezwykle elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtów i idealnie przylegają do ciała. Są jednocześnie delikatne i przyjemne w dotyku.

Mając na uwadze satysfakcję klientek i ich odmienne gusta, firma Knittex projektuje rajstopy o najróżniejszych fakturach, kolorach i odcieniach. Od klasycznych modeli z pojedynczym szwem idealnych na spotkania biznesowe, przez dyskretne półmatowe, jednolicie czarne, po zdobione najróżniejszymi wzorami, które świetnie dopełnią odważniejsze stylizacje i nadadzą wyzywającego, namiętnego wyglądu. Skarpety i podkolanówki, które Knittex oferuje, dają równie wielkie pole do popisu, zachwycając jakością i oryginalnymi ozdobnymi elementami.

Zaufanie do polskich wielopokoleniowych przedsiębiorstw stale rośnie, a klienci z roku na rok coraz chętniej sięgają po ich produkty. Wartości i tradycje, które wyznają firmy rodzinne w połączeniu z pasją, ciągłym dążeniem do rozwoju wykorzystywanej technologii, poszukiwania najlepszych rozwiązań i zwiększania jakości, to mieszanka z ogromnym potencjałem do stawania naprzeciw wymaganiom klientów. Jest to silna strona firmy Knittex, dzięki czemu wysoko plasuje się na rynku wśród konkurencji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Magiczna Bielizna na Facebooku
    Bony podarunkowe