Wczytuję dane...

Szukasz odpowiednich rajstop lub pończoch, jednak nie wiesz, jakie wybrać? Stawiasz na najwyższą jakość wykonania, trwałość, ale nadal chcesz połączyć estetykę i atrakcyjną cenę? W takim razie nie możesz przechodzić obojętnie obok oferty firmy Gatta. Nasz sklep internetowy prezentuje wiele produktów, które na pewno Cię nie zawiodą.

Historia firmy Gatta zaczęła się 26 lat temu, a marka od tamtego czasu świetnie prosperuje, dostarczając rajstopy i pończochy dla kobiet nie tylko z kraju, ale i ze świata. W 1993 roku powstała firma Ferax, to ona jest właścicielem marki Gatta. W tym również roku zaistniał w Polsce przełom dotyczący branży pończoszniczej. Marka szybko się rozwijała, cały czas mając na celu tworzenie dobrych jakościowo produktów, nie odstępujących zagranicznym wyrobom. Firma przeznaczyła ogromny budżet w rozwój nowoczesnych maszyn. Również przez to Gatta miała okazję nie tylko zaopatrywać cały kraj w swoje produkty, ale rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Dzisiaj rajstopy i pończochy firmy Gatta są dostępne w wielu krajach Unii Europejskiej (na przykład we Francji i w Wielkiej Brytanii), ale także w Rosji, Stanach Zjednoczonych, Australii itd.

Dzięki swoim działaniom firma mogła prężnie się rozwijać i trwa to do dzisiaj. Ów rozwój sprawił, że  Gatta zaczęła także inwestować w odzież i bieliznę. Nadal jednak najbardziej popularnymi i rozpoznawalnymi produktami są rajstopy i pończochy Gatta. Nasz sklep posiada w swoim asortymencie sporo produktów tej marki, dlatego na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Warto zaznaczyć, że Gatta stara się dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Wśród wielu produktów warto wyróżnić rajstopy ciążowe, które nie tylko zwiększą walory wizualne nóg użytkowniczki, ale podtrzymają również brzuch ciążowy, przez co wpłyną na ogólny komfort funkcjonowania.

Różnorodność modeli pozwala wybrać egzemplarze subtelne, a także niezwykle wyzywające i namiętne. W każdym przypadku Twoje nogi będą prezentowały się bardzo estetycznie. Produkty Gatta posiadają koronki, mogą być także pozbawione jakichkolwiek wzorów. Dodatkowo warto wspomnieć o rajstopach zaopatrzonych w ciekawe elementy, takie jak serca kropki i inne, bardzo ładne rozwiązania.

W naszym sklepie możesz również kupić proesjonalne staniki sportowfe, które ułatwią Ci codzienny trening i zapewnią pełnię wygody.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Magiczna Bielizna na Facebooku
    Bony podarunkowe