Wczytuję dane...

Akcesoria basenowe

Akcesoria basenowe to przedmioty, dzięki którym pływanie czy zabawa w wodzie staje się łatwiejsza. Każdy pływak na poziomie początkującym czy nawet zaawansowanym powinien posiadać w swoim wyposażeniu produkty takie jak, np.: okulary pływackie, opakowanie na czepek czy hand padlles, itp. Korzystanie z tych przedmiotów sprawia, że nurkowanie czy pływanie pod wodą to czysta przyjemność.

Bardzo dobrej jakości są produkty pochodzące z firmy GWINNER. Okulary pływackie tej marki są dopasowane z myślą o każdym pływaku.

Wyróżnia się kilka typów okularów tej firmy, np.: okulary pływackie RACING II są zrobione w całości z materiału silikonowego, elastyczne paski z zaciskami po bokach z łatwością dopasują się do każdego kształtu głowy. Szkiełka posiadają system Anti-Fog oraz chronią przed promieniami UV, również silikonowy paseczek na nosie ułatwia dopasowanie do twarzy.

Innym typem okularów są okulary CLASSIC, te natomiast jak sama nazwa mówi są klasyczne , również wykonane z wysokiej jakości silikonu, szkiełka pokryte są osłoną z poliwęglanu.

Marka GWINNER wyróżnia profesjonalne typy okularów pływackich, np. : FASHION NO2 oraz FASHION NO3, okulary te posiadają bardzo modny wzór, podwójne elastyczne silikonowe paski oraz szkiełka z poliwęglanu, z ochroną Anti-Fog oraz systemem chroniącym przed promieniami UV.

PVC BAG, czyli opakowanie na czepek tej firmy jest wytworzone z bardzo wysokiej jakości silikonu, co zapewnia stu procentową ochronę czepka.

Inny produkt firmy GWINNER to HAND PADDLES, to znaczy wiosełka pływackie, które pomagają udoskonalać umiejętności pływackie we wszystkich stylach oraz pomagają zwiększyć prędkość, a także napęd w wodzie. Dzięki tym wiosełkom wzmocnią się górne części ciała pływaka. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiału, który zwiększa bezpieczeństwo i wytrzymałość. Posiadają silikonowe paski w kształcie rurek, które można mocować w zależności od upodobać.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe