Wczytuję dane...
ZWROTY/WYMIANY/REKLAMACJE

POLITYKA ZWROTÓW I WYMIANY

Dzięki bezproblemowej procedurze zwrotów, odsyłanie produktów jest równie proste, co ich zamawianie. Pamiętaj, że możemy przyjąć tylko zwrot towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym, . Aby zwrócić towary kupione w sklepie internetowym MagicznaBielizna.pl, prosimy uzupełnić formularz zwrotu dostarczony w przesyłce i odesłać go razem z artykułami, które mają zostać zwrócone. Będziemy wdzięczni za podanie również powodu dokonywania zwrotu (niewłaściwy rozmiar, produkt nie spełnia oczekiwań, itd.). Pomoże to nam w przyszłości ulepszyć naszą ofertę. Prosimy starannie zapakować produkty, aby uniknąć ich uszkodzenia w transporcie. 

1. Zaznacz na formularzu zwrotu produkty, które chcesz zwrócić. Podaj też powód swojej decyzji (nieobowiązkowe)

2. Włoż do pudełka formularz zwrotu wraz z paragonem oraz produkty, które chcesz odesłać lub wymienić i szczelnie je zamknij. Produkty nie mogą być pozbawione metek.

3. Zwrotu należy dokonać w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki.

4. Zwrot środków następuje w terminie 14 dni od dnia otrzymania od nas przesyłki ze zwróconym towarem.

NIE MOGĘ ZNALEŹĆ KARTY ZWROTU?

Czasami tak się zdarza. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta sklepu internetowego:

e-mail: sklep@magicznabielizna.pl
Telefon: +48 570-040-096
(opłata naliczana zgodnie z taryfą Twojej sieci)

Prześlemy Ci nową kartę zwrotu tak, aby można było odesłać nam zamówienie. W szybszym odnalezieniu Twoich danych bardzo pomoże nam podanie Twojego numeru zamówienia w naszym sklepie internetowym, imienia, nazwiska i adresu e-mail użytego do złożenia zamówienia.

Zwracane towary powinny być nieużywane, czyste i bez uszkodzeń. 

Produkty zawierające wady fabryczne lub niezgodne z zamówieniem podlegają reklamacji. 

ZWROT PIENIĘDZY

Kwotę zapłaconą za towar zwracamy w  terminie 14 dni od dnia otrzymania zwrotu towaru. 

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: ARTEESOFT ul. Cielmicka 48 43-100 Tychy
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep@magicznabielizna.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce „Odstąpienie od umowy”. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: ARTEESOFT ul. Cielicka 48 43-100 Tychy, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe