Wczytuję dane...

Nasutniki - co to jest? Jak je zakładać?

Nasutniki to jedne z najbardziej popularnych dodatków, które urozmaicają życie seksualne i wprowadzają element kuszącej tajemnicy. Pary cenią je za to, że rozbudzają wyobraźnię oraz za to, że podkreślają piękno kobiecych piersi i czynią je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. “Nasutniki? Co to?” Jeśli taka była Twoja reakcja po przeczytaniu tytułu tego artykułu, czytaj uważnie – te niepozorne dodatki kryją w sobie więcej, niż myślisz.

Nasutniki – co to jest i jak można je zastosować?

Nasutniki mogą mieć różne zastosowania, nie tylko erotyczne. Kobietom lat dwudziestych ubiegłego wieku pozwalały pokazywać duże fragmenty ciała podczas kabaretów czy burlesek, a przy tym nie łamać prawa. Obecnie kobiety również wykorzystują je do tego celu – tworząc nagie protesty w obronie swoich racji.

Nasutniki są ponadto bardzo przydatne w przypadku sukienek lub bluzek, do których ze względów estetycznych raczej nie należy ubierać stanika. Takie rozwiązanie jest nie tylko niezwykle komfortowe, ale wpływa również na nienaganny wygląd, dzięki temu, że sutki nie odznaczają się pod ubraniem. Stanowią więc doskonałą alternatywę dla klasycznych biustonoszy. Docenia się to szczególnie latem, kiedy ze względu na upały ich noszenie nie jest zbyt komfortowe. Co więcej, nasutniki skutecznie ochronią brodawki przed podrażnieniami, które mogłyby wystąpić pod wpływem tarcia o materiał.

Na dobre samopoczucie wpływają także podczas opalania – jeżeli chcemy uniknąć nieestetycznych wzorów na ciele od stanika, ale jednocześnie nie czujemy się dobrze obnażając się całkowicie, nasutniki przyjdą nam z pomocą.

Erotyczne nasutniki – jak założyć i z czym zestawić? Rodzaje nasutników

Kiedy i jak założyć nasutniki? Z pewnością wtedy, gdy chcemy podkręcić temperaturę w sypialni i zaskoczyć swojego partnera. Rynek bielizny erotycznej oferuje obecnie mnóstwo rozwiązań, które można ze sobą łączyć i zestawiać. Nasutniki erotyczne świetnie sprawdzą się w towarzystwie seksownych majtek i pończoch, a także wielu innych dodatków – tak naprawdę ograniczają nas tylko wyobraźnia oraz gusta nasze i naszego partnera.

Zaletą nasutników jest ich różnorodność i co ważne – są wielokrotnego użytku, dlatego można mieć je zawsze w zanadrzu. Najbardziej popularnymi modelami są serduszka, gwiazdki oraz krzyżyki, jednak wiele producentów nawet w tych klasycznych rozwiązaniach poszło o krok dalej i ozdobiło je na przykład mieniącymi się cekinami, które dostarczają dodatkowych wrażeń, zarówno wzrokowych, jak i dotykowych.

Innym trendem w kwestii nasutników są frędzle – nie tylko dodają atrakcyjności, ale stanowią śmiałe zaproszenie do erotycznych zabaw, dlatego tak wiele par decyduje się na ten wariant. To ciekawa alternatywa, która zapewnia szereg nowych doznań.

Jednym z bardziej wyszukanych modeli nasutników, a zarazem najbardziej efektownych, są te, które wykorzystują koraliki ułożone we wzory, pozostawiając na środku miejsce na sutek. Zasłaniają więc jeszcze mniej niż przeciętne nasutniki, ale wystarczająco dużo, by jeszcze bardziej rozpalić zmysły naszego partnera.

Jak zakładać nasutniki?

Jest to banalnie proste, choć daje niebanalny efekt – są one po prostu samoprzylepne i mocuje się je do ciała za pomocą nieszkodliwego kleju, który jest bezpieczny dla skóry, a zarazem zapewnia dobrą przyczepność i trwałość. Ponadto nasutniki wykonane są najczęściej z lekkiego silikonu, dlatego nie musimy się obawiać o to, że odpadną w ciągu dnia.

Nasutniki erotyczne to niedrogie akcesoria łóżkowe, jednak potrafią wiele zmienić w dynamice zbliżeń. Z tego względu często są jednym z pierwszych elementów wprowadzanych dla urozmaicenia życia seksualnego.

Co więcej, jak już wspomnieliśmy, z powodzeniem można je nosić zamiast stanika i tutaj także dają znakomite efekty – bluzki oraz sukienki z odkrytymi plecami i ramionami będą się prezentować bardziej estetycznie, a także niezwykle kusząco. Można więc zainwestować w jedną parę nasutników i z powodzeniem cieszyć się ich funkcjonalnością zarówno w łóżku, jak i na co dzień.

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe