Wczytuję dane...

Idealna bielizna erotyczna na noc poślubną - czyli jaka?

Ślub jest dla większości par bardzo wyjątkowym wydarzeniem. To właśnie wtedy łączą się oni nierozerwalnym węzłem małżeńskim. Po bardzo emocjonującym ślubie i hucznym weselu przychodzi pora także na noc poślubną. Dla sporej części osób jest to bardzo wyjątkowy moment, pozwalający na pierwsze zbliżenie seksualne dwojga kochających się osób. Bez względu jednak na obyczaje i kwestie religijne, pierwsza wspólna noc po ślubie jest z pewnością wyjątkowa dla każdego. W końcu to pierwsze momenty, w których młodzi małżonkowie mogą spędzić sam na sam. Warto uczynić ten moment jeszcze bardziej niepowtarzalnym, zaopatrując się w seksowną bieliznę na noc poślubną. Pomoże ona jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w sypialni, czyniąc te pierwsze intymne chwile z obrączkami na palcach niezapomnianymi.

Erotyczna bielizna na noc poślubną - na co warto postawić?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, seksowna bielizna na noc poślubną nie jest dedykowana jedynie dla kobiet, ale mężczyzn także. Panowie mają nieco mniej zróżnicowany wybór, jednak i na tej płaszczyźnie można zaskoczyć swoją przyszłą żonę. Żebyś mógł poczuć się jeszcze seksowniej, wzbudzając tym jeszcze większe pożądanie swojej partnerki może wybrać on różne formy erotycznej bielizny. Największy wybór na rynku obejmuje slipki, a także stringi. Mogą one mieć naprawdę zróżnicowane wzory.

Jednym paniom podobać się będą u partnera stringi o motywie panterki, inne z kolei będą preferowały bardziej klasyczny motyw stringów.

Dostępne są także modele bardziej zabawne:

Klasyczne slipy, jednak urozmaicone za sprawą seksownej siateczki również mogą mieć ciekawy wpływ na atmosferę w Waszej sypialni podczas nocy poślubnej. Wystarczy spojrzeć na ten ciekawy model w kolorze czerwonym. Dużym zainteresowaniem cieszą się także różnego rodzaju męskie body. Panowie mogą wcielić się w rolę kelnera czy po prostu odziać się w seksowny uniform z siateczki lub z bardziej kryjącego materiału:

przebranie kelnera siateczkowy strój siateczkowy strój nr2

Należy jednak pamiętać, że to mężczyzna ma się czuć w tym dobrze, jeśli będzie czuł się pewny siebie w swoim stroju, z pewnością spodoba się swojej żonie.

Bielizna erotyczna na noc poślubną - co dla kobiety?

Wiele Pań przed swoim wielkim dniem zastanawia się jaką bieliznę na noc poślubną powinny wybrać. Możliwości jest naprawdę sporo, ponieważ dla kobiet został stworzony ogromny wybór na tej płaszczyźnie.

Po dniu pełnym ekscytujących momentów młodzi kochankowie wreszcie będą mogli zatroszczyć się sobą nawzajem. Noc poślubna jest jednym z nielicznych momentów tego wielkiego dnia, w którym małżonkowie mają czas dla siebie. Wybierając bieliznę na noc poślubną można utrzymać klimat wesela wybierając białą i delikatną bieliznę, jednak można całkowicie odejść od tego zamysłu. To, jak będzie wyglądała noc poślubna zależy jedynie od Was. Powinnaś zastanowić się, w czym mogłaby się poczuć dobrze. Jeśli nie posiadasz doświadczenia na tej płaszczyźnie i będzie to dla Ciebie bardzo znaczący moment, postaw na coś subtelnego, co doda Ci nieco pewności siebie. Ciekawym rozwiązaniem może być komplet składający się z trzech części, jednak w kolorze granatowym:

granatowy komplet bielizny

Jeśli natomiast zależy Ci, aby utrzymać kolorystykę ślubną, warto postawić na coś białego, bardziej swobodnego:

biały komplet bielizny

Wszystko to zależy od tego, jak pewnie się czujesz i co chciałbyś zyskać. Aby mieć pewność, co mogłoby Ci się spodobać warto zapoznać się z różnymi możliwościami. Znajdziesz w naszej ofercie naprawdę zróżnicowaną bieliznę, która podkręci atmosferę w czasie Twojej nocy poślubnej:

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe