Wczytuję dane...

Jak powinna wyglądać seksowna bielizna?

Seksowna bielizna to szerokie, pełne niedopowiedzeń pojęcie. Niejedna kobieta wie jednak, że dobrze dobrany komplet potrafi zdziałać cuda. Wcale nie trzeba inwestować w stroje pielęgniarki czy stewardessy, aby wyglądać podniecająco w łóżku – nie każdy czuje się w nich komfortowo. Wystarczy, że przy wyborze odpowiedniej bielizny będziemy się kierować paroma prostymi zasadami, a to wystarczy, by oczarować partnera.

 

Jak powinna wyglądać seksowna bielizna?

Intuicyjnie wiemy, że seksowna bielizna to taka, która rozpala zmysły i pobudza wyobraźnię. Jak wywołać taki stan u partnera? Warto pamiętać, że chodzi nie tylko o to, jak ona wygląda, ale także o to, jaka jest w dotyku.

Wzorzyste koronki, delikatne siateczki, jedwabista satyna to materiały, które zapewniają moc podniecających doznań i wpływają na satysfakcję ze zbliżenia. Nieco odważniejszym pikanterii doda z kolei lateks. To, co czujemy pod palcami sunącymi po ciele partnera, staje się zapowiedzią obiecującego rozwinięcia, a ostatecznie zakończenia.

Te wszystkie materiały to oczywiście prawdziwa uczta dla wzroku, która sprawia, że stajemy się głodni, pragniemy znacznie więcej. Koronka czy siateczka to prawdziwa klasyka - zawsze się sprawdzają i nigdy nie starzeją. Seksownie opinają ciało każdej kobiety niezależnie od rozmiaru. Satyna czy jedwab natomiast nadają kreacji podniecający połysk oraz gładkość, które sprawiają, że nie sposób powstrzymać się od dotyku.

 

Co sprawia, że bielizna jest seksowna?

Przede wszystkim warto pamiętać o dialogu z partnerem i zapytać o to, co jest dla drugiej osoby podniecające. Najczęściej jednak egzamin wzorowo zdaje strój, który stwarza atmosferę tajemnicy. Odkrywa on tyle, aby nie eksponować za dużo, ale skutecznie zachęcić do dalszego rozwoju wydarzeń - nie za mało i nie za dużo. Świetnie w tym celu sprawdzają się materiały półprzezroczyste, które ujawniają  w pożądanym stopniu to, co się pod nimi kryje.

Dobrym rozwiązaniem są także komplety, które podkreślają kobiece kształty wycięciami w odpowiednich miejscach albo przyciągają wzrok do zaokrągleń dzięki zastosowaniu różnych przeszyć lub dodatków w postaci gumek, falbanek i tym podobnych.

Ważnym aspektem w przypadku seksownej bielizny jest także jakość materiału. Tanio, plastikowo wyglądające tworzywo nie pozwoli uzyskać pożądanego efektu, a może wręcz sprawić, że będziemy wyglądać śmiesznie i w przerysowany sposób. Z tego powodu należy omijać takie stroje szerokim łukiem.

 

Jak stylizować bieliznę, aby nigdy się nie nudziła?

Pikanterii kreacji możemy dodać, stosując różne dodatki. Dzięki nim nigdy nie będziemy wyglądać tak samo, nawet jeśli dysponujemy wąską garderobą erotyczną. Dodatki pozwolą wprowadzić element zaskoczenia, który rozbudzi zmysły.

W tym celu można zastosować różnego rodzaju rajstopy czy pończochy. Obecnie rynek oferuje modele ze strategicznymi wycięciami, w różnych kolorach bądź wzorach, które dopełnią stylizację. Można również pójść o krok dalej i do pończoch dołączyć podtrzymujący je pas.

W sklepie magicznabielizna.pl oprócz klasycznej bielizny erotycznej znajdziesz również nowoczesne, bardzo ciekawe rozwiązanie cieszące się dużym powodzeniem – bodystocking. Jest to wyrób podobny do pończoch, ale taki strój zakłada się na całe ciało, co podkreśla jego atuty. Taki wybór z pewnością będzie ogromnym  pozytywnym zaskoczeniem dla partnera bądź partnerki.

Aby zwiększyć doznania, warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju nasutniki. Od standardowych iksów czy serduszek, przez gwiazdki i kółeczka, po ozdobne wzory – każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to mały dodatek, który pozwala urozmaicić kreację.

 

Seksowna bielizna – co jeszcze musisz wiedzieć?

Na koniec warto wspomnieć, że żadna bielizna, nawet najbardziej jakościowa i oryginalna, nie będzie wyglądać dobrze, jeżeli nie będziesz się w niej czuć komfortowo. W tym celu wybieraj materiały, które zapewnią Ci optymalną mobilność oraz wygodę, a unikaj takich, które będą Cię zbyt mocno opinać lub obcierać.

Warto wychodzić ze swojej strefy komfortu, ale rób to zawsze w zgodzie ze sobą – wtedy efekt seksownej bielizny będzie najlepszy!

 

 

 

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe