Wczytuję dane...

Jak optycznie powiększyć biust?

Na temat kobiecego biustu można napisać bardzo dużo. Wynika to z faktu, że każde piersi są inne, mają różne kształty, rozmiary czy wygląd ogólny.  Według statystyk, całkiem sporo kobiet nie jest zadowolonych z tego, jak prezentuje się ich biust. Wśród najczęściej wymienianych powodów takiego stanu rzeczy jest oczywiście rozmiar. Spora liczba pań uważa, że ich piersi są po prostu za małe. Medycyna oraz technologia przez wiele lat bardzo się rozwinęły, dostarczając nam kolejnych wartościowych metod, dzięki którym wiele kobiet zyskało możliwość zmiany ich rozmiaru, co błyskawicznie zdobyło zainteresowanie i popularność wśród wielu klientek.

Niestety tego typu zabiegi są zazwyczaj bardzo drogie, a rekonwalescencja po nich długa i niekiedy bolesna. Oprócz tego na rynku pojawiły się różnego rodzaju preparaty w postaci maści czy żeli, jednak dosyć ciężko jest udowodnić ich prawdziwą skuteczność w powiększaniu piersi. Na całe szczęście istnieją liczne metody i techniki, które nie wymagają przysłowiowego “pójścia pod nóż”, a dają niesamowite efekty. Mowa tutaj o optycznym powiększeniu biustu. Jak to zrobić, aby było dobrze? Odpowiedź na to oraz wiele innych pytań znajdziecie w poniższym artykule. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z jego treścią.

Mały biust - duży problem - jak optycznie powiększyć biust?

Wiele kobiet popada w poważne kompleksy ze względu na rozmiar lub wygląd swojego biustu. Nie lubią swoich piersi, ich kształtu. Trzeba jednak wiedzieć, że nie tylko małe piersi są tutaj problemem, a dużo pań posiadających większy biust bardzo na niego narzeka i woli mniejsze. Czasem kobiety z różnych względów chciałaby je uwydatnić. Tutaj również pojawia się problem. Powiększanie trwałe nie wchodzi bowiem w grę. Co zrobić, aby poprawić ich wygląd i optycznie je powiększyć?

Sposoby na optyczne powiększenie biustu

Jak już zostało wspomniane, wiele kobiet zastanawia się, jak powiększyć optycznie mały biust. Rozwiązań tego problemu jest naprawdę sporo, a do niektórych z nich nawet niespecjalnie trzeba się wysilać. Całą sprawę załatwi bowiem odpowiednio dobrany biustonosz. Całkiem spora część kobiet w naszym kraju ma poważny problem, jakim są właśnie źle dobrane biustonosze. Warto więc udać się do brafitterki i poprosić ją o pomoc, dzięki czemu zyskasz odpowiednio dopasowane do siebie staniki, które uwydatnią Twoje piersi.

Inną metodą jest oczywiście odpowiednio dobrane ubranie. Co ważne  - w przypadku powiększania optycznego biustu należy postrzegać strój nie jako całość, a jako poszczególne elementy. Kluczową kwestią w tym przypadku będzie oczywiście dekolt. Strzałem w dziesiątkę będą dekolty głębsze, w kształcie litery U oraz łódki, a także takie, które są lekko zaokrąglone.

Inną sprawą jest sam krój koszulki, koszuli czy sukienki, a także to, czy ma wzór, czy jest ona gładka. W celu optycznego powiększenia piersi powinnaś postawić na odpowiedni print, taki jak grochy czy klasyczna krata - te wzory z pewnością sprawią, że Twój biust będzie wydawał się większy. Ciekawym rozwiązaniem są również poziome paski - za ich pomocą także można skutecznie optycznie powiększyć piersi - u wielu kobiet ten pomysł sprawdza się doskonale.

Skoro wiesz już, jak powiększyć małe piersi, to nie zwlekaj dłużej i do dzieła!

Sprawdź ofertę sklepu MagicznaBielizna.pl!

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe