Wczytuję dane...

W co i jak się ubrać na walentynki?

Dla wielu par jednym z najważniejszych dni w ciągu roku są oczywiście walentynki. To wyjątkowe święto już od lat obchodzone przez tysiące osób w naszym kraju to świetna okazja, aby dać swojej drugiej połówce jeszcze więcej, niż okazujemy jej na co dzień. Wraz z możliwościami pojawiają się jednak pytania, a wśród nich: jak się ubrać na walentynki? jak dobrać bieliznę na walentynki? Wiemy, jak trudny może być to wybór, dlatego postanowiliśmy przygotować specjalny poradnik w formie artykułu, w którym z pewnością znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Walentynki - wyjątkowy dzień dla par

Każdego roku wiele par, zaraz po jego rozpoczęciu czeka na datę 14 lutego, czyli wtedy, kiedy przypada dzień św. Walentego. W wielu miejscach na świecie ten jest to bowiem święto osób zakochanych i idealna okazja do celebrowania miłości, którą okazujemy swojej drugiej połówce.

 Zazwyczaj wieczorem w walentynki zakochani udają się wspólnie do kina, na kolację lub do swojego ulubionego wspólnego miejsca. Ze względu na to, jak wyjątkowa jest to okazja, każda ze stron stara się jak najlepiej wystroić dla tej drugiej. Stąd bardzo często pojawiają się pytania „co ubrać na walentynki?”. Odpowiedzi na nie może być naprawdę mnóstwo, a poniżej przedstawiamy kilka z nich.

W co się ubrać na walentynki?

W ten wyjątkowy dzień kobiety zazwyczaj stawiają na eleganckie kreacje, które chowają na specjalne okazje. Jeżeli planujecie wyjście do teatru lub do wyszukanej restauracji, strój w postaci małej czarnej, czy wieczorowej sukienki będzie strzałem w dziesiątkę. Dla Panów doskonałe będą z kolei dobrze dopasowane ciemne spodnie, najlepiej garniturowe, oraz biała koszula połączona z kamizelką. Krawat czy mucha są tutaj zbędne, w końcu nie jest to spotkanie formalne a wyjście zakochanej pary.

Jeśli natomiast planujecie spędzić wieczór na wspólnych aktywnościach, które wymagają ruchu, ubierzcie się wygodnie i komfortowo - ładne spodnie i kardigany czy swetry w zupełności wystarczą, w szczególności, jeżeli idziecie np. do parku rozrywki.

 W obu przypadkach, jeżeli planujecie jeszcze coś po powrocie, można zadbać o odpowiednią atmosferę poprzez wysokiej klasy bieliznę koronkową lub erotyczną. Mając świadomość, że przez cały wieczór masz ją na sobie, możecie subtelnie nakręcać atmosferę, aby doprowadzić do wybuchu namiętności w sypialni.

Bielizna wbrew pozorom odgrywa tutaj ważną rolę i może stanowić kluczowy element zwieńczenia wieczoru. Możesz postawić na klasykę, czyli seksowne, koronkowe komplety lub body, ale możesz też pójść o krok dalej i wybrać majtki z rozcięciem w kroku czy komplety stworzone z myślą o łóżkowych przebierankach. Może na walentynkowy wieczór staniesz się pielęgniarką leczącą złamane serce swojego partnera? A może wcielisz się w rolę policjantki na tropie groźnego złodzieja serc? Wybierz sama - ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.

O czym należy pamiętać przy przygotowywaniu walentynkowej kreacji?

Kluczową kwestią przy doborze stroju na walentynkową randkę oraz czas po niej jest komfort. Nie można na siłę ubierać czegoś, w czym jest nam niewygodnie, ponieważ będzie to psuło całą atmosferę. Trzeba postawić więc sprawę jasno i w tej sytuacji to wygoda stoi na pierwszym miejscu. Wiele kobiet, które zastanawiają się nad tym, jak się ubrać na walentynki, popełnia błąd, którym jest strój nieadekwatny do podejmowanej aktywności i pogody na zewnątrz. Trzeba pamiętać, że luty jest zazwyczaj najchłodniejszym miesiącem w roku, a temperatury w jego środku potrafią spaść naprawdę nisko. Trzeba więc brać ten fakt pod uwagę podczas planowania kreacji. Tak samo sprawa wygląda ze strojem dopasowanym do tego, co będziecie robić. Jeżeli przed kolacją pójdziecie np. na bowling, to możesz być pewna, że krótka spódniczka nie będzie tutaj najlepszym pomysłem. Jeżeli wiesz, gdzie macie iść i co macie robić, dobierz swoje ubranie tak, aby wyglądać w nim zjawiskowo, ale jednocześnie by nie przeszkadzało Ci ono w dobrej zabawie. Powyższe zasady dotyczą również mężczyzn.

Magiczna Bielizna na Facebooku
Bony podarunkowe