loadingimg

Wczytuję dane...
 • Kwiecień
 • Luty
 • Styczeń
Archiwum
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
Biustonosz typu plunge - co to jest i kiedy go nosić?
 • Biustonosz plunge charakteryzuje się specyficznym krojem - zmniejszeniem zabudowania pomiędzy miseczkami. Mostek stanika jest dzięki temu umieszczony niżej niż w tradycyjnych biustonoszach, jednak doskonale podtrzymuje biust, nawet ten większych rozmiarów. Istnieją także modele, w których mostek jest niemalże niewidoczny. Można je rozpoznać także po tym, że ich górna krawędź układa się w kształt litery „V”. Kolejną cechą charakterystyczną stanika plunge jest także usztywnienie w formie fiszbin, dzięki czemu piersi są utrzymane na swoim miejscu i pięknie prezentują się nawet w głębokich dekoltach.

  Do największych zalet biustonoszy typu plunge należy dobre wyeksponowanie piersi, podtrzymanie i wymodelowanie biustu, ale przede wszystkim to, że nadaje się on idealnie do wieczornych kreacji. Jak wiemy, te charakteryzują się często niemałymi wycięciami i prawdopodobnie każda kobieta choć raz w życiu zastanawiała się, jak dobrać do sukienki odpowiednią bieliznę, by była ona niewidoczna. Dzięki temu biustonoszowi nie ma żadnych obaw, że będzie on wystawał spod sukienki - wręcz przeciwnie, idealnie się ukryje, dzięki czemu poczujesz się komfortowo.

  Biustonosz plunge - dla kogo?

  Biustonosz typu plunge świetnie sprawdzi się dla kobiet, które planują założyć kreację z głębokim dekoltem, zwłaszcza przypominającym literę „V”. Dzięki odpowiedniemu doborowi stanika linia biustu jest świetnie podkreślona, nie musisz się obawiać, że Twoja bielizna będzie widoczna dla osób niepożądanych. Modele typu plunge największe zainteresowanie wzbudzają także u kobiet z większym biustem, choć w tym przypadku należy uważać przy doborze biustonosza. Nie każdy stanik plunge utrzyma odpowiednio duże piersi (choć nie jest to niemożliwe - wszystko zależy od budowy i formy stanika). Generalnie wskazuje się jednak, że biustonosz plunge najbardziej odpowiedni będzie dla kobiet z małym lub średnim biustem.

  Rodzaje biustonoszy plunge

  Biustonosze plunge posiadają wiele wariantów. Część z nich może mieć niski, zabudowany mostek. W innych zastąpiony jest on tylko cienkim fragmentem materiału lub nawet jedynie zabezpieczony fiszbiną, łączącą miseczki. Można spotkać się także ze stanikami zapinanymi z przodu, bez ramiączek, ze skrzyżowanymi na plecach paskami zapięcia, a nawet z samonośnymi biustonoszami typu plunge.

  Na rynku istnieje wiele typów biustonoszy typu plunge, np. w wersji bardziej usztywnianej, z miseczkami typu push up czy bezszwowymi. Każda kobieta znajdzie zatem model z obniżonym dekoltem odpowiedni dla siebie. Jeżeli chcesz się cieszyć piękną bielizną i nie obawiać się, że ujrzy ona światło dzienne na eleganckich uroczystościach, z całą pewnością znajdziesz odpowiedni stanik. W naszym sklepie oferujemy biustonosze w przeróżnych kolorach, ze zdobieniami lub bez. Wiemy, jak ważnym elementem garderoby jest odpowiednia bielizna i ile pewności siebie może dodać kobiecie, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Pań.

2021-04-23 10:38:00