loadingimg

Wczytuję dane...
 • Czerwiec
 • Maj
Archiwum
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
Kształt piersi - co mówi o kobiecie i jakie są jego rodzaje?
 • Kształt piersi - co mówi o kobiecie i jakie są jego rodzaje?
 • Prawdopodobnie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że piersi występują w naprawdę różnych kształtach. Jednak niewiele osób wie, że kształt biustu może wiele powiedzieć o osobowości kobiety, która go posiada. Podobno mówi on więcej, niż znak zodiaku. Czytając dalej sprawdzisz, czy Twoje piersi mówią prawdę o Tobie!

  Ocenianie kobiecego charakteru względem kształtu biustu jest znany równie długo, co wróżenie z dłoni. Jednakże nie jest to metoda często praktykowana, jest to bardziej forma ciekawostki, która dziwnym trafem często ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

   

  Co o kobiecie mówią rodzaje biustu?

   

  1. Małe piersi z sutkami do dołu

  Ten kształt piersi oznacza, że posiadająca go kobieta jest pełna niepohamowanej energii. Zazwyczaj znajduje się w centrum uwagi i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak się tam znaleźć. Nie lubi uległości, a nadal lubi uwodzić. Myśli nieszablonowo, nie lubi utartych schematów. Unika ludzi, którzy zamiast kierować się sercem podlegają kalkulacji.

   

  2. Niewielkie piersi sterczące na zewnątrz

  Kształt piersi w tym przypadku oznacza indywidualizm posiadającej go kobiety. Łatwo radzi sobie z rozwiązywaniem problemów, zawsze starając się podejść do tematu z różnych perspektyw. Kocha przygody, cechuje się impulsywnością. Swoim zachowaniem nieraz potrafi zaszokować otoczenie.

   

  3. Piersi skierowane na wprost 

  Kobieta z takim biustem jest wysoce rozwinięta intelektualnie, lubi odkrywać nowe rzeczy. Jest osobą z klasą, uwielbia dobre trunki, sztukę, styl. Elegancja idzie zazwyczaj w parze z intelektem. Jest silna mentalnie i częściej decyzje kalkuluje, niż warunkują je nagłe emocje. Lubi spokój, nie pokazuje swoich słabości. Lubi samotność i często ukrywa swoje problemy.

   

  4. Sutki proporcjonalnie duże na tle piersi 

  Ten rodzaj biustu sugeruje, że kobieta jest mądra i lubi się rozwijać intelektualnie. Lubi czytać książki i uważa, że zabawa nie jest w życiu najbardziej istotna. Przez to rzadko pojawia się na imprezach, a życie traktuje za coś większego, określonego bliżej niezdefiniowanym celem, który stara się poznać. Jest dobra dla innych, jednak przede wszystkim liczy się jej dobro. Nie znosi plotek i agresji.

   

  5. Piersi szeroko rozstawione, nieduże i sterczące

  Szeroko rozstawione piersi o niewielkim rozmiarze świadczą o impulsywności kobiety, która je posiada. Ludzie kochają jej osobowość, która cechuje się odwagą i sumiennością w dążeniu do celu. W osiąganiu swoich marzeń idzie po trupach. Osoby postronne postrzegają ją za bardzo atrakcyjną. Niestety, łatwo ją wyprowadzić z równowagi. Jest również namiętna.

   

  6. Piersi średnie ze sterczącymi wysoko sutkami 

  Ten typ cechuje się naiwnością, jednak nie można jej zarzucić głupoty. Jest aktywna w social mediach – interesuje ją opinia innych osób. Lubi otaczać się gronem bliskich przyjaciół.

   

  7. Piersi pełne i duże

  Posiada cechy odpowiednie dla liderki, nie lubi prosić więc o pomoc – to ona jej często udziela. Ceni sobie niezależność i cechuje ją spokój.

   

  8. Piersi średnie lub duże szeroko rozstawione piersi 

  W tym przypadku kobieta sprawia wrażenie tajemniczości. Ceni sobie prawdę. Według niektórych ciężko jest rozgryźć taką osobę. Często stawia sobie wysokie wymagania.2019-06-11 12:39:00