loadingimg

Wczytuję dane...
 • Maj
Archiwum
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
Rodzaje majtek damskich - sprawdź czy znasz wszystkie!
 • Każdy sklep z bielizną oferuje poniższe rodzaje kobiecych majtek:


  FIGI:

  czyli najpopularniejsze majtki świata.

  Jest to uniwersalny i wygodny typ damskiej bielizny. Zakrywają większą część pupy, a góra jest lekko podwyższona. Mówi się, że ten rodzaj majtek wzbudza najmniej kontrowersji. Trzeba wiedzieć, że figi figom nierówne. Głównie chodzi tutaj o figi koronkowe, które dużo bardziej przyciągną partnera, pozostając nadal kwintesencją wygody. Wydłużają optycznie nogi i dobrze prezentują się w przypadku większości kobiet. Nie przesuwają się pod ubraniem, co tym bardziej zwiększa komfort noszenia.

  THONGI:

  Istnieje spór wśród kobiet, jeżeli chodzi o stringi. Niektóre uważają tę bieliznę za niezwykle seksowną, inne twierdzą, że najważniejsza jest higiena, a stringi w utrzymaniu jej nie pomagają. Thongi rozwiązują ten spór. Mają odrobinę wyższy stan i zasłaniają część pośladków, co może zwiększyć komfort niektórych kobiet. Nie są dużo mniej wygodne od fig. Nierzadko thongi posiadają gustowne wykończenie w postaci koronkowych elementów. Część okrywająca krocze jest dłuższa, a więc noszenie wkładek higienicznych jest dużo wygodniejsze, niż w przypadku stringów.

  TANGA:

  Ten typ bielizny składa się z dwóch trójkątnych kawałków materiału, które zakrywają krocze i pośladki. Eksponują pupę, ponieważ są wycięte z tyłu, jednak ta część jest na tyle szeroka, że majtki nie „wrzynają” się między pośladki. Na biodrach materiał jest znacznie węższy, dlatego z tej perspektywy mogą kojarzyć się ze stringami. Wydłużają nogi najlepiej ze wszystkich krojów kobiecej bielizny dolnej. Ten fason wykorzystuje się często w strojach kąpielowych. Świetnie prezentują się z lekkim dodatkiem koronki. Majtki tanga zapewniają uczucie komfortu podczas noszenia, co sprawia, że jest to krój dość popularny.

  SZORTY:

  Ten krój został zapożyczony z popularnej męskiej bielizny. Wyglądają bardzo podobnie do męskich bokserek. Mają niższy stan i niewielkie nogawki. Są świetnym rozwiązaniem na zimne czasy, ponieważ otulają damskie biodra i nie odsłaniają pośladków. Stąd też ich popularność wśród kobiet, które nie lubią eksponować swojego ciała i cenią sobie przede wszystkim wygodę. To idealna propozycja dla Pań o nieco bardziej obfitych biodrach, a także dla tych, których pośladki nieco obwisają. To dobry wybór w połączeniu ze spodniami, ponieważ szorty nie będą przebijały się przez materiał. Ten fason doceniają kobiety uprawiające sport. Szorty mogą służyć także jako dół od piżamy.

  STRINGI:

  Srebrny medal popularności wśród kobiet zdobywają stringi, a złoto nadal zostaje w rękach fig. Stringi eksponują pośladki, ponieważ między nimi znajduje się zaledwie sznureczek. Posiadają niski stan i odkrywają biodra, dlatego kobiety lubiące się opalać wyjątkowo pokochały ten rodzaj damskiej bielizny. Sama nazwa z angielskiego nawiązuje do „sznurków”. Z przodu posiadają trójkątny kawałek materiału. Jako, że stringi odsłaniają całą pupę – najlepiej sprawdzą się w przypadku kobiet, które posiadają ładne pośladki i wąskie biodra. Są idealne w połączeniu z obcisłymi strojami, np. z sukniami wieczorowymi, które nie wyglądają estetycznie, kiedy na przykład pod materiałem sukni rysuje się linia fig. Stringi jednak są na tyle specyficznym rodzajem damskiej bielizny, że mają tyle samo przeciwniczek, co wyznawczyń. Bierze się to z tego, że jedna część chce zachować seksowny wygląd, a druga natomiast – wysoką higienę. Stringi czasami bywają niewygodne dla intymnych części ciała kobiety. To najbardziej ukochany krój przez Panów, którzy lubią, jak ich kobiety je zakładają, lecz niech dla własnego komfortu robią to niecodziennie.

2018-12-03 12:41:00